Przedłużamy majowy weekend!

Kto powiedział, że majówka ma się ograniczać do trzech pierwszych dni maja? Trzy dni to zdecydowanie za mało, żeby doświadczyć wszystkiego, co przygotowały dla Was marki, z którymi współpracowaliśmy. 

Majówka z klimatem w Nadbużańskim Parku Klimatycznym

Rowery? Kajaki? A może po prosu spacery brzegiem dzikiej rzeki? Na nadchodzący długi weekend Klimatyczny Bug proponuje przede wszystkim aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu (listę wydarzeń znajdziecie tutaj >>>), pamiętajcie jednak, że Nadbużański Park Klimatyczny możecie odwiedzać przez cały rok!

Mazowiecka majówka

Mazowsze ma do zaoferowania tak dużo, że nie podejmujemy się stworzenia jednego planu na zwiedzanie tego regionu. Pomoże Wam portal Moda na Mazowsze, na którym znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Majowy Sandomierz

2.05.2023, godz. 11:00 – 21:30,  Jabłonki Food & Music Apple Festival w Sandomierzu

Impreza rozpoczyna się o 11:00 sadzeniem jabłonek, z których każda dostanie imię. Oprócz tego do Waszej dyspozycji będą stoiska gastronomiczne, warsztaty rękodzieła, atrakcji dla dzieci, happeningi i parady bębniarzy. Zagrają: Maryland, Dawid Tyszkowski, Sara James i LemON.

29.04 – 7.05 Dni Otwartych Winnic na Sandomierskim Szlaku Winiarskim 

Sandomierscy winiarze po raz kolejny otwierają dla turystów swoje winnice i piwniczki. Enoturystów z pewnością zachwyci spacer po winnych ogrodach Sandomierszczyzny, rozmowy z gospodarzami i oczywiście degustacja szlachetnych trunków.

Inauguracja sezonu turystycznego >>>

Majówka w terenie – Szydłów

Dla fanów gier terenowych Szydłów przygotował szczególną formę poznawania tajemnic miasta. Quest „Wielki Szydłów” to połączenie odpoczynku w terenie z edukacją. Karty do gry dostępne w Punktach Informacji Turystycznej w Szydłowie, w aplikacji „Questing – gry terenowe” lub na stronach: questing.pl oraz odkrywaj.szydlow.pl. Powodzenia!

Szczegóły >>>

12 – 14 maja 2023, zwiedzanie zamku w Szydłowie w promocyjnej cenie

W ramach 10. edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich planowane są liczne atrakcje w całej Polsce. My polecamy zwiedzanie zamku w Szydłowie (sprawdź szczegóły >>>).

Aktywna majówka w Hajnówce i Puszczy Białowieskiej

Prastara Puszcza Białowieska i pobliska Hajnówka to propozycja dla tych, którzy cenią spotkania z autentyczną kulturą i potrzebują detoksu od cywilizacyjnego pędu. W zaplanowaniu popytu pomogą aplikacje: Hajnówka. Duchowa witalność oraz Szlaki Puszczy Białowieskiej.

Maj na karpackim szlaku Carpathia

Nie ma lepszego sposobu na odkrywanie bogactwa pogranicza polsko-słowackiego niż wędrowanie. Wybierz któryś ze szlaków, rozkoszuj się kontaktem z naturą i zwiedzaj okoliczne atrakcje.

 

 

 

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco